Ana sayfa

Guangzhou Quanxu Technology Co.,Ltd.

Çin Guangzhou Quanxu Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Quanxu Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Hızlı teslimat! Silika Paspaslama ajanı!

—— Richard Khoo

Büyük Prodcuts ve satıcı bana yardım etmekte aktif, teşekkürler.

—— John Kine

Ürünleri aldı. Tüm ürünler iyi ambalajlarda!

—— Eugene Marais

404 Site www.puresilverjewellery.com is not served on this interface

—— Puneet

Deri Kaplama İçin Kaliteli Silika Paspas!

—— Mahmut

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Quanxu Technology Co.,Ltd.

1 2 3 4
Guangzhou Quanxu Technology Co.,Ltd. Guangzhou Quanxu Technology Co.,Ltd. Guangzhou Quanxu Technology Co.,Ltd. Guangzhou Quanxu Technology Co.,Ltd.
Ofis office 2 Toplantı Eğitimler

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SKYHIL, SKYSIL, SKYIMG
No. Çalışanları : >200
Yıllık satış : 1000000-2000000
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 70% - 80%

Quanxu Technology Kimya sektöründe 20 yıldan fazla tecrübeye sahip bir yönetim ekibi tarafından kurulan şirket, özel kimyasallar için iç ve dış pazarlara hizmet vermek üzere 1995 yılında kurulmuştur. Şirket bağımsız araştırma, geliştirme ve Silika Paspas Ajan, Mat Sertleştirici, Füme Silika, Çinko Stearat ve renkli mürekkep püskürtmeli fotoğraf kağıdı kaplama vb dahil olmak üzere çeşitli seri ürünleri üretmiştir.

ŞİRKET MOTTO

  • Tüm sentetik sentetik silis ve türevlerini geliştirmek
  • Ürün ve hizmetlerde mükemmelliğe uyun
  • İş ortağına güvenilir
  • Uluslararası kabul edilebilir kaliteli ürünler
  • Strateji: Mavi okyanus stratejisini yürütmek ve bir sonraki seviyeye geçmek.

VİZYON

  • Quanxu Technology, kimya endüstrisinin önde gelen hammadde ve teknik çözüm sağlayıcısı olmayı hedeflemektedir.

MİSYON

  • Hem iş hem de ticari olmayan ortamlara katkıda bulunun:
  • İnsanlar: İnsanların günlük iş aktiviteleriyle bilgilerini geliştirebilecekleri ve geliştirebilecekleri bir işyeri olun.
  • Portföy: Çin'in sunabileceği en geniş Sentetik Silika ürününü getirin.
  • Dünya: Çevresel etkileri azaltmak için yeşil üretim süreçlerine odaklanmak için paydaşlarla işbirliği yapın.

Giriş

Önemli bir ulusal tedarikçi olarak ünümüz, kalite ve dürüstlük temeli üzerine kurulmuştur. Şirket, Silika Paspas Maddesi, Mat Sertleştirici, Füme Silika, Çinko Stearat ve Alümina gibi çeşitli seri ürünleri bağımsız olarak araştırdı, geliştirdi ve üretti.

Ürün geliştirmemiz doğru pazar analizi ile yönlendirilmektedir. Ar-Ge Merkezi Matkap Maddesi, Füme Silika, Çinko Stearat, Mat Sertleştirici ve Alümina Ar-Ge Merkezleri'ni kurduk. Ayrıca boya, mürekkep, tekstil, deriler ve yeni enerji malzemeleri gibi araçlar için de Ar-Ge Merkezleri oluşturduk. Bu Modern tesisler, geliştirme sistemimizin temelini oluşturur ve teknik personelin profesyonel bir görevini üstlenir. Katkıları, boyaların VOC emisyonunu en aza indirmek için özel olarak tasarlanmış bir yağ bileşimi olan UV matlaştırma maddesi gibi çevre dostu ürünler ortaya çıkarmıştır. Bu ürünler çevre dostu alternatif insansız çözümlerin yapı taşlarıdır. Deriyi koruma ve metallerin korozyonunu önleme kabiliyetleri, zemin kaplaması, cam boya ve ahşap malzemelerin yapımını sağlar.

Quanxu Technology, teknolojik ilerlemenin pazar performansının öncüsü olduğuna kesin olarak inanıyor. Bir denizaşırı yerde ve 3 yerel bölgede büyük dağıtım merkezleri kurduk.

Ürün kalitesi her zaman önceliklerimizin en üstünde olmuştur. Yıllar geçtikçe, gelişmiş kalite kontrol ve denetimlerini geliştiren bir dizi gelişmiş test belgesi ithal ettik. Quanxu, ilgili tüm güvenli standartlara sıkı sıkıya bağlı olarak çalışır. İhracat ürünlerimiz, SGS ve ROHS gibi uluslararası kabul görmüş standartlar tarafından onaylanmıştır.

Avrupa, Orta Doğu, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Afrika, Etc gibi bölgelerdeki on yıldan fazla bir süredir yer altı deniz aşırı ülkelere nüfuz etmemizi sağladı. Valspar gibi uluslararası kimyasal mega-şirketler ile uzun vadeli işbirliği ortaklıkları kurduk. ve AKZONOBEL.

Sürdürülebilir büyüme ve genişleme sayesinde Quanxu Technology, dünya lideri bir kimyasal madde tedarikçisi olmayı hedeflemektedir. Kalite ve dürüstlükle, zamanın testine dayanabilecek bir işletme kuracağız!

İletişim bilgileri
Guangzhou Quanxu Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Don

Tel: 86-20-31062685

Faks: 86-20-31062685

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)